Simülasyon tabanlı öğrenme platformu sunan uluslararası Gamelearn programları, katılımcıların becerileri uygulamak ve geribildirim almak için gelişmiş simülatörler aracılığıyla "gerçek" durumlar üzerinde öğrenme deneyimi yaşamasını sağlar.
AKD Solutions, yaratıcı öğrenme deneyimlerini tasarlayarak sınırları zorlayan, işbirliğini geliştiren kişisel ve profesyonel büyümeyi besleyen simülasyon temelli eğitim programları ile katılımcıların gelişimine destek verir.
Silega, eğitim programları geleneksel eğitimden farklı olarak katılımcıların gerçek dünya iş durumlarını deneyimlemesine yardımcı olan Deneysel Öğrenme Sistemi ™ 'ne dayanır. Dünya genelinde 40'dan fazla ülkede temsil edilmekte ve en çok satan 10 iş simülasyonu programını sunmaktadır.
PASport bireylerin, kendilerini nasıl gördükleri ve başkaları tarafından nasıl algılandıklarını objektif kriterlerle değerlendiren, kişiye özel internet tabanlı bir envanterdir. Bireysel gelişim ihtiyaçlarının belirlenmesinden işe alım süreçlerine, satış etkililiğinden bireysel gelişimde farkındalık sağlamaya uzanan geniş bir kullanım alanına sahiptir.