Yetenekten yetkinliğe köprü kurmak için…

1999’da başlayan bir yolculuk…

Her biri Eğitim ve Yönetim Danışmanlığı sektörünün önde gelen şirketlerinde çalışan yöneticiler Prof.Dr.Merih Tangün liderliğinde bir araya geldiler ve bilgi, birikim, deneyim ve hayallerinden oluşan sermayelerini birleştirerek Sinerji’yi kurdular.

Biz müşterilerimizin, tüm farklılıklarını koruyarak, ses getiren başarılara imza atabilmelerini sağlayacak yönetim araçlarını sunmak için çalışıyoruz..Kariyer sahibi profesyonellerin ufuklarını açan bir öğrenme ortamı yaratarak, ilk adımda bireyleri geliştirmeyi ve farkındalıklarını artırmayı amaçlıyoruz. Daha sonra takımları kurduğumuz eğitimlerle, bireylerin işbirliği ve dayanışma gösterebilmelerine, ekip sinerjisi yaratarak hedefe ulaşmalarına yardımcı oluyoruz. Kurumların bu sayede mükemmel organizasyonu gerçekleştirebildiklerini görüyoruz.

1999’dan beri farklı ölçekteki kurum ve kuruluşların davranışsal gelişimlerine destek veren Sinerji için öncelik “işbirliği” kavramındadır. Adım adım amaçlar ortaya konur, ihtiyaçlar analiz edilir, kritik noktalar belirlenir ve beklentiler netleştirilir. Böylece, beklentileri karşılamakla kalmayıp beklentileri aşan sonuçlara ulaşmak için gerçekçi verilerden hareket eden eğitim programları şirketlere özel olarak tasarlanır.

Yetişkin eğitimlerinde bulunması gereken tüm öğeler kullanılarak sunulan yaratıcı eğitim çözümleriyle katılımcıların ufukları genişler, yaşam kaliteleri yükselir. Sonuç olarak sağlanan bireysel performans artışıyla şirketlerin verimliliğine, ölçülebilir, pozitif katkı sağlanır.